Mis on hosting?

Hosting (inglise keeles hosting) on ketasruumi või täisserveri andmine koos paigaldatud programmidega veebilehekülje või programmi töötamiseks. Tavaliselt koos hostingiga antakse pühendunud ruumi juhtimise seadmeid, paigaldatud programme tehnilise toetuse teenusi, kehtestamisi ja konsultatsioone kasutamiseks.

 

Kui Teil on websait või Te soovite tellida seda tootmist ja Te ei tea mida teha edasi. Pärast Te peate seda paigaldada serveril mis on kättesaadav ööpäevaliselt Internetis ja kus on olemas asjakohasi programmiseadmeid websaiti tubli tööks. Siis optimaalseks variandiks oleks hostingi teenusi kasutamine. Tehnilise teenuste spetsialistid aitavad kehtestada websaiti tööd serveril ja toetavad Teie lehekülje alalise tööd Internetis.

 

Hosting võib olla tasuta või tasuline.

 

Tasuta hosting. Mõned ettevõted annavad kohta mille eest ei ole vaja maksta. Niisugused ettevõted ei kanda vastutust Teie lehekülje eest ja see tähendab et nad võivad igal ajal eemaldada Teie websaiti Teie käest resolutsiooni küsimata. Nende teenuste asemel nad edendavad spetsiifilisi tingimusi nagu reklaami paigaldamist kuid niisuguste ettevõtete teenused on maksimaalselt piiratud.

 

Tasulist hostingit me võime võrrelda korteri rendimisega: kui rohkem tubasid ja parem tingimused seda kõrgem hind. Tehnoloogiate ja tehnika areng samamoodi kõrge konkurents sellel turul muutusid laia hinnavaliku moodustamise põhjuseks mis oli välja mõeldud kasutajatele erinevate nõudmisega ja vajadusega. Igal juhul tasuta hosting tuleb kasuks ainult proovversiooniks välja mõeldud mitte rohkem kui 1-3 kuuks, kuid ebakallis tasuline teenus tagab väikse infosaiti eduka tööd ja samamoodi selle lehekülje ööpäevase aktiivsust.

 

Websaite hostingi tellides Te võite paigutada meie serveril oma ressurssi mis annab külalistele kõige vajutava infot Teie ettevõtest või internetpoest. Veel me anname Teile võimalust paigutada igasugusi skripte ja luua personaalse blogi või foorumit.